KONCERT CHARYTATYWNY 2018

Koncert Charytatywny

W dniu 13.12.2018 odbył się w naszej szkole Koncert Charytatywny. Po raz dwudziesty drugi połączyła nas potrzeba podzielenia się z innymi tym, co mamy. Podobnie jak w poprzednich latach, celem imprezy było wsparcie wychowanków Domu Dziecka Nr 7 w Łodzi. W przygotowania włączyli się wszyscy. Sala gimnastyczna przeobraziła się, za sprawą pięknej dekoracji, w krainę magiczną. Pachnące wypieki, przygotowane przez rodziców, także tworzyły świąteczną atmosferę. Bohaterami wieczoru byli nasi goście z Łodzi. Przybyła do nas grupa dzieci w różnym wieku. Dzięki hojności prywatnych sponsorów mogliśmy ich godnie przyjąć i obdarować upominkami, od siebie też coś skromnego dorzuciliśmy. Dzieci przygotowały krótki program artystyczny. Bardzo im za to dziękujemy, byliśmy wzruszeni. Nasi uczniowie zaprezentowali się w tańcu na rolkach i w kilku piosenkach. Wystąpiła nawet profesjonalna para taneczna. Tancerze podarowali dzieciom mistrzowski występ, którym wszyscy byliśmy oczarowani. Gwiazdą wieczoru był Kuba Jurzyk wraz z zespołem. Wokalista znakomicie wczuł się w nastrój imprezy. Ze sceny popłynęły nie tylko piękne piosenki i kolędy, ale również ciepło i serdeczność. W imieniu dyrekcji szkoły dziękujemy artystom, którzy wystąpili podczas koncertu. Dziękujemy sponsorom, którzy ufundowali upominki dla dzieci i osobie, która użyczyła sprzętu nagłaśniającego i pomogła w nagłośnieniu sali. Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom.